
Hurakan HKN-12S ет тартқышы
- Бар
- Коды:51666
252 540 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-12S ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус боялған металдан жасалған, науа мен ет тартқыш бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы мен итергіш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140643 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.96 келі |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 140 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 252 540 ₸


