
Ет тартқыш Hurakan HKN-22SP
- Бар
- Коды:71341
242 683 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-22SP ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус боялған металдан жасалған, науа мен ет тартқыш бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы мен итергіш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149142 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32.83 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 242 683 ₸


