
Ет тартқыш Hurakan HKN-22CRE
- Бар
- Коды:131975
207 193 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-22CRE ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Корпус боялған металдан, науа мен ет тартқыш бөлігі хромдалған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы, итергіш, диаметрі 8 және 10 мм болатын 2 пышақ және 2 тор, купальник кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209832 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 240 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 207 193 ₸


