
Hurakan HKN-22S UNGER ет тартқышы
- Бар
- Коды:46419
381 315 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-22S UNGER ет тартқышы ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Модель реверсімен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған, науа мен ет тартқыш бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, 2 стандартты пышақ, 2 тор, тиеу науасы және итергіш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлардың диаметрі: 6 / 8мм
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.67 келі |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 220 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 381 315 ₸


