
Ет тартқыш Hurakan HKN-12CRE
- Бар
- Коды:168401
157 384 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-12CRE ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус боялған металдан, науа мен ет тартқыш бөлігі хромдалған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы, итергіш, диаметрі 6 және 8 мм болатын 2 пышақ және 2 тор және купальник кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209827 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 215 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 160 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 157 384 ₸


