
Ет тартқыш OZTI №22
- Бар
- Коды:292281
2 184 842 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ет тартқыш OZTI NO.22 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қолданылады. Барлық қосылыстар мен ет өңдеу қондырғылары 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Салқындату жүйесі
- Модель "Реверс" функциясымен жабдықталған.
- Құрылғыны пайдалану кезінде қолды қорғау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8358.OKM22.SMN |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51.5 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Тұтынылатын қуат | 1.5 кВТ |
| Өнімділік | 400 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 2 184 842 ₸


