
Ет тартқыш OZTI №12
- Бар
- Коды:294410
1 015 549 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ет тартқыш OZTI NO.12 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қолданылады. Барлық қосылыстар мен ет өңдеу қондырғылары 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- "Реверс" функциясы
- Құрылғыны пайдалану кезінде қолды қорғау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8358.OKM12.MN |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51.5 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Өнімділік | 125 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 1 015 549 ₸


