
ТОРГМАШ (Пермь) ет тартқышы М-50С
- Бар
- Коды:76350
257 289 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ М-50С ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлеттерге және шұжықтарға арналған салмаларға ұсақтау үшін қолданылады. Модель "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде шнекті қосымша бөлшектемей және 5 және 9 мм торлармен босатуға мүмкіндік береді. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Ет тартқыш
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 60 мм
- Торлардағы тесіктердің саны:
- 5 мм: 42
- 9 мм: 12
- Қаптамадағы габариттері: 758х446х477 мм
- Қаптама көлемі: 0,16 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Балықты қабыршақтан тазартуға арналған балық тазартқыш қондырма
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Суға шомылатын құдық
- Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | унгердің 1/2 бөлігі |
| Тұтынылатын қуат | 0.033 кВТ |
| Өнімділік | 15 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 180-ден 200 айн/мин дейін. |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 257 289 ₸


