
ТОРГМАШ (Пермь) ет тартқышы М-300М
- Бар
- Коды:89644
418 558 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ М-300М ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлеттерге және шұжықтарға арналған салмаларға ұсақтау үшін қолданылады. Модель "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде шнекті қосымша бөлшектеусіз, итергішпен, тартқышпен, 3, 5, 9 және 13 мм торлармен және пластинамен босатуға мүмкіндік береді. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, саптама- ет тартқыштан - алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Ет тартқыш (ММ)
Ерекшеліктері:
- Қуатты электр қозғалтқышы
- Тісті цилиндрлік редуктор
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 82 мм
- Торлардағы тесіктердің саны:
- 5 мм: 90
- 9 мм: 30
- Қаптамадағы габариттері: 970х610х647 мм
- Қаптама көлемі: 0,38 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Саңылаулары 12 мм тор (шпик)
- Суға шомылатын құдық
- Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | УКМ-05-01 (М-300М) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Тұтынылатын қуат | 0.075 кВТ |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 240 айн/мин. |
| Ені | 676 мм |
- Бағасы: 418 558 ₸


