
ТОРГМАШ (Пермь) ет тартқышы М-600
- Бар
- Коды:78299
538 617 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ М-600 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлеттерге және шұжықтарға арналған салмаларға ұсақтау үшін қолданылады. Модель итергішпен, тартқышпен, 5 және 9 мм торлармен және пластинамен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, саптама- ет тартқыштан - алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Ет тартқыш
Ерекшеліктері:
- Қуатты электр қозғалтқышы
- Тісті цилиндрлік редуктор
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 105 мм
- Торлардағы тесіктердің саны:
- 5 мм: 132
- 9 мм: 54
- Қаптамадағы габариттері: 970х610х647 мм
- Қаптама көлемі: 0,38 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Саңылаулары 12 мм тор (шпик)
- Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
- Тұғыр П-01.00.000
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | М-600-3 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.112 кВТ |
| Өнімділік | 600 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 240-тан 260 айн/мин дейін. |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 538 617 ₸


