
Ет тартқыш ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-10
- Бар
- Коды:30244
394 548 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-10 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлет массасына және шұжық салмасына ұсақтау үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Модель 5 және 9 мм торлармен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, саптама- ет тартқыштан - алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Ет тартқыш (ММП)
Ерекшеліктері:
- тісті тістердің модулі 2 мм болатын 2 сатылы беріліс қорабы
- 2 жақты қайрауы бар астын кесетін тор
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 60 мм
- Торлардағы тесіктердің саны:
- 5 мм: 42
- 9 мм: 12
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Суға шомылатын құдық
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 0,75 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | М-75 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.41 кВТ |
| Өнімділік | 30 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 170-тен 190 айн/мин дейін. |
| Ені | 725 мм |
- Бағасы: 394 548 ₸


