
ТОРГМАШ (Пермь) ет тартқышы М-300С
- Бар
- Коды:105718
424 389 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ М-300Ч ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлеттерге және шұжықтарға арналған салмаларға ұсақтау үшін қолданылады. Модель "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде шнекті қосымша бөлшектемей және 5 және 9 мм торлармен босатуға мүмкіндік береді. Корпус пен науа тот баспайтын болаттан, аспалы механизм алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)
- Ет тартқыш (ММП)
Ерекшеліктері:
- Қуатты электр қозғалтқышы
- Тіпті қатты сіңірлі етті өңдеуге мүмкіндік беретін құрт редукторы
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 82 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор
- Суға шомылатын құдық
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | М-300САҒ (құрт редукторы) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 190-нан 210 айн/мин дейін. |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 424 389 ₸


