
ТОРГМАШ (Пермь) ет тартқышы М-80М 220В
- Бар
- Коды:116141
340 214 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ М-80М ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлеттерге және шұжықтарға арналған салмаларға ұсақтау үшін қолданылады. Модель "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде шнекті қосымша бөлшектемей және 5 және 9 мм торлармен босатуға мүмкіндік береді. Корпус пен науа тот баспайтын болаттан, аспалы механизм алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Ерекшеліктері:
- Қуатты электр қозғалтқышы
- Тісті редуктор, тіпті қатты сіңірлі етті өңдеуге мүмкіндік береді
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 60 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Суға шомылатын құдық
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | УКМ-02-03 220В реверсімен |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 20 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 190-нан 210 айн/мин дейін. |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 340 214 ₸


