
ТОРГМАШ (Пермь) ет тартқышы М-150
- Бар
- Коды:258171
403 952 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ М-150 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлеттерге және шұжықтарға арналған салмаларға ұсақтау үшін қолданылады. Модель тісті цилиндрлік редуктормен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан қапталған.
Жинақтау:
- Саптама-ет тартқышты іске қосуға арналған жетек механизмі
- Тартылған ет пен балықты дайындауға арналған саптама-ет тартқыш
- "Толық унгер" пышақтар жинағы
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 60 мм
- Пышақ торларының тесіктерінің диаметрі: 3 / 5 / 9 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Суға шомылатын құдық
- Унгер (2 пышақ, 2 тор)
- Пышақтар жиынтығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 41 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 325 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 50 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 190 айн/мин. |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 403 952 ₸


