
Ет тартқыш ТОРГМАШ (Пермь) УКМ-12
- Бар
- Коды:30196
492 796 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ УКМ-12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке, котлет массасына және шұжық салмасына ұсақтау үшін қолданылады. Жетек механизмі екі жылдамдықты электр қозғалтқышымен жабдықталған. Модель 5 және 9 мм торлармен жабдықталған. Корпус ұнтақ бояумен қапталған болаттан, саптама- ет тартқыштан - алюминийден жасалған. Машина ағаш жәшікке салынады.
Мыналардан тұрады:
- Жетек механизмі (ЖМ)*
- Ет тартқыш (ММ)
Ерекшеліктері:
- 2 сатылы цилиндрлік редуктор
- 2 жақты қайрауы бар астын кесетін тор
Машинаны пайдаланудың барлық кезеңінде жарамды күйде ұстау үшін мыналарды жүргізу ұсынылады:
- Регламенттелген техникалық қызмет көрсету (ТҚК)
- Машинаны пайдалану кезінде техникалық қызмет көрсету
- Ағымдағы жөндеу (ТР)
- Күрделі жөндеу (К)
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақ торларының сыртқы диаметрі: 82 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саңылаулары 3 мм тор (фарш-паштет)
- Саңылаулары 12 мм тор (шпик)
- Суға шомылатын құдық
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Машина міндетті түрде жерге тұйықталуы тиіс.
* Номиналды қуаты кемінде 0,75 кВТ бір жылдамдықты электр қозғалтқышын орнатуға рұқсат етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | М-250 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 438 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.075 кВТ |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 190-нан 210 айн/мин дейін. |
| Ені | 725 мм |
- Бағасы: 492 796 ₸


