
ТОРҒМАШ (Пермь) етін ұсақтауға арналған шың ВК-82, құрамдастырылған
- Бар
- Коды:359797
3 157 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Торгмаш ВК-82 иірімі салқындатылған мяса, балықтан, құс етінен немесе басқа да өнімдерден тартылған етке ұсақтауға, сондай-ақ тартылған етті өңдеу кезінде, мысалы, өндірістік алаңдарда, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды дайындау кезінде алынған фаршты араластыруға арналған. Модель тегістеуішпен және доңғалақ тіректерімен жабдықталған. Корпус, мойын және шнек тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: шнек, кескіш пышақ, екі жақты 2 пышақ, саңылаулары 9 мм тор, саңылаулары 5 мм тор, сақина.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімдердің температурасы: -2 °С дейін
- Корпустың сыйымдылығы: 45 л
- Бұранданың орнатылған қуаты: 2200 Вт
- Айналдырғыштың белгіленген қуаты: 750 Вт
- Максималды тұтынылатын қуат: 3880 Вт
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШҚ-82 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Тұтынылатын қуат | 3.88 кВТ |
| Өнімділік | 400 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 885 мм |
- Бағасы: 3 157 595 ₸



