
ТОРГМАШ (Пермь) ВИМ-130 етін ұсақтауға арналған шың
- Бар
- Коды:360053
4 197 220 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ ВИМ-130 иірімі салқындатылған мяса, балықтан, құс етінен немесе басқа да өнімдерден өндірістік алаңдарда, тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған етке ұсақтауға арналған. Модель доңғалақ тіректерімен жабдықталған. Корпус, мойын және шнек тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: 5 мм тор, 8 мм тор, кескіш пышақ, екі жақты пышақ - 2 дана.
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың сыйымдылығы: 85 л
- Кескіш құралдың диаметрі: 130 мм
- Өнімдердің температурасы: -2 °С дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 355 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 440 келі |
| Биіктігі | 1330 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Қуат | 7.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Тұтынылатын қуат | 8.7 кВТ |
| Өнімділік | 1200 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 260 айн/мин. |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 4 197 220 ₸



