
Марихолодмаш МП-300/380В ет тартқышы
- Бар
- Коды:78220
366 154 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш МП-300/380В ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модельге стандартты слесарлық-монтаждық құрал қызмет көрсетеді, арнайы құралды пайдалану талап етілмейді. Корпус AISI тот баспайтын болаттан жасалған, рубка торабы - АК7П тағамдық алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану температурасы: 1-ден 40 °C-қа дейін
- Номиналды тұтынылатын қуат: 1,44 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 610х570х540 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 455 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 100 кг/сағ |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 185 айн/мин. |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 366 154 ₸


