
ТОРГТЕХМАШ ТМ-32 (380В) ет тартқышы
- Бар
- Коды:16949
326 843 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-32 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, сондай-ақ котлеттер массасын қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель дыбыссыз құрт редукторымен, кері функциямен жабдықталған, сүйектер мойынға түсіп, өзектер шнекке оралған жағдайда ет тартқышты бөлшектеу қажеттілігін болдырмайды. Өнімдермен жұмыс істеу барысында жанасатын барлық бөлшектер қауіпсіз тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, 2 көлденең пышақ және 2 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Дыбыссыз құрт редукторы өте қатты өнімдерді ұнтақтау үшін пышақтарда айтарлықтай күш жұмсайды
- Унгер пышақ жүйесі қайта өңдеу уақытын қысқарта отырып, қайталама ұнтақтау қажеттілігін жояды
Қосымша сипаттамалар:
- Торлар тесіктерінің диаметрі: 3 / 5 / 9 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 280 кг/сағ |
| Қайтымдылық | 1.05 кВТ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 326 843 ₸









