
ТОРГТЕХМАШ ТМ-32М (220В) ет тартқышы
- Бар
- Коды:16950
356 151 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-32М ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, сондай-ақ котлеттер массасын қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель Реверс функциясымен жабдықталған, сүйектер мойынға түсіп, өзектер шнекке оралған жағдайда ет тартқышты бөлшектеу қажеттілігін болдырмайды. Өнімдермен жұмыс істеу барысында жанасатын барлық бөлшектер қауіпсіз тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, 2 көлденең пышақ және 2 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Дыбыссыз құрт редукторы өте қатты өнімдерді ұнтақтау үшін пышақтарда айтарлықтай күш жұмсайды
- Унгер пышақ жүйесі қайта өңдеу уақытын қысқарта отырып, қайталама ұнтақтау қажеттілігін жояды
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің өлшемі: 70х70 мм
- Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты: 15-тен 20 минутқа дейін.
- Жұмыс кезеңдері арасындағы үзіліс уақыты: 20 мин.
- Торлар тесіктерінің диаметрі: 3 / 5 / 9 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Қуат | 1.55 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 200 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 356 151 ₸









