
ТОРГТЕХМАШ ТМ-12М (220В) ет тартқышы
- Бар
- Коды:84500
288 146 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-12М ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қолданылады. Модель Реверс функциясымен жабдықталған, сүйектер мойынға түсіп, өзектер шнекке оралған жағдайда ет тартқышты бөлшектеу қажеттілігін болдырмайды. Өнімдермен жұмыс істеу барысында жанасатын барлық бөлшектер қауіпсіз тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, 2 көлденең пышақ және 2 тор, шанышқы кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты: 15-тен 20 минутқа дейін.
- Жұмыс кезеңдері арасындағы үзіліс уақыты: 20 мин.
- Торлардың саңылауларының диаметрі: 5 / 9 мм
- Шу деңгейі: 80 дБ
- Қаптаманың габариттері: 535x440x340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21 келі |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 1.06 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 288 146 ₸









