
ТОРГТЕХМАШ ТМ-12 ет тартқышы (380В)
- Бар
- Коды:84499
267 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қолданылады. Модель Реверс функциясымен жабдықталған, сүйектер мойынға түсіп, өзектер шнекке оралған жағдайда ет тартқышты бөлшектеу қажеттілігін болдырмайды. Өнімдермен жұмыс істеу барысында жанасатын барлық бөлшектер қауіпсіз тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, 2 көлденең пышақ және 2 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлардың саңылауларының диаметрі: 5 / 9 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 160 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 267 139 ₸









