
ТОРГТЕХМАШ ТМ-32У ет тартқышы
- Бар
- Коды:305622
354 017 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-32У ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, сондай-ақ котлеттер массасын қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель дыбыссыз құрт редукторымен және кері функциямен жабдықталған, сүйектер мойынға түсіп, өзектер шнекке оралған жағдайда ет тартқышты бөлшектеу қажеттілігін болдырмайды. Өнімдермен жұмыс істеу барысында жанасатын барлық бөлшектер қауіпсіз тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Тұтынылатын қуат | 1.05 кВТ |
| Өнімділік | 320 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 354 017 ₸


