
ТОРГТЕХМАШ ТМ-5М (220В) ет тартқышы
- Бар
- Коды:216932
211 921 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-5М ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайта отырып, айналу моментін күшейтетін, ет тартқыштың бұрандасын айналдыратын құрт редукторымен жабдықталған. Ет тартқыштың аузы мен шнегі тағамдық алюминийден, ет тартқыштың тостағанынан (науа) және тот баспайтын болаттан жасалған қаптамадан (қаптама) жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, екі жақты пышақ, тор және/немесе тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлардың саңылауларының диаметрі: 5 / 9 мм
- Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты: 15-тен 20 минутқа дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Қуат | 0.44 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | унгердің 1/2 бөлігі |
| Өнімділік | 15 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 211 921 ₸







