
ТОРГТЕХМАШ ТМ-50 ет тартқышы (380В)
- Бар
- Коды:106830
426 223 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГТЕХМАШ ТМ-50 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, сондай-ақ котлеттер массасын қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель Реверс функциясымен жабдықталған, сүйектер мойынға түсіп, өзектер шнекке оралған жағдайда ет тартқышты бөлшектеу қажеттілігін болдырмайды. Өнімдермен жұмыс істеу барысында жанасатын барлық бөлшектер қауіпсіз тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, 2 көлденең пышақ және 2 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлардың саңылауларының диаметрі: 5 / 9 мм
- Ауыз қуысының диаметрі: 76 мм
- Қаптамадағы габариттері: 615x560x530 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгтехмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 500 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 615 мм |
- Бағасы: 426 223 ₸








