
Ет еріткіш-тендерайзер VIATTO ETS737
- Бар
- Коды:106254
485 350 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ETS737 Мясартқыш-тендерайзері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сүйексіз шикі және пісірілген ет кесектерін, құс етінің жон етін және теңіз балығының жон етін жұмсартуға арналған. Модель электр жетегімен, 37 қалақшасы бар 2 орамы бар жұмыс басымен және тиеу тесігі бар қорғаныс қақпағымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктелетін ет бөлігінің максималды ені: 175 мм
- Қаптамадағы габариттері: 490x320x380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.6 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 485 350 ₸


