
VIATTO VA-TR8SH Мясартқыш-тендерайзері
- Бар
- Коды:220084
423 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-TR8SH Мясартқыш-тендерайзері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сүйексіз шикі және пісірілген ет кесектерін, құс етінің жон етін және теңіз балығының жон етін жұмсартуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне VA-TDA саптамасы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктелетін ет бөлігінің максималды ені: 30 мм
- Қаптамадағы габариттері: 560х305х560 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.7 кг |
| Биіктігі | 464 мм |
| Тереңдігі | 234 мм |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 465 мм |
- Бағасы: 423 118 ₸


