
Тендерайзер VIATTO MTS737S
- Бар
- Коды:106272
150 602 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO MTS737S тендерайзері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сүйексіз шикі және пісірілген ет кесектерін, құс еті мен теңіз балығы филесін жұмсартуға арналған. Модель механикалық жетекпен, 37 қалақшасы бар 2 орамы бар жұмыс басымен және тиеу тесігі бар қорғаныс қақпағымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктелетін ет бөлігінің максималды ені: 175 мм
- Қаптамадағы габариттері: 410x365x265 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 150 602 ₸


