
Етті қыздырғыш-тендерайзер Hurakan HKN-PK
- Бар
- Коды:51668
475 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PK ет еріткіш-тендераторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шницельдерді, энтрекоттарды, стейктерді және басқа да жартылай фабрикаттарды дайындау үшін порцияланған ет кесектерін ұрып-соғу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне бір TDA саптамасы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу бөлігінің өлшемдері: 25х200 мм
- Айналу жиілігі: 75 айн/мин
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Саптама MSA
- Қондырма TDB
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140635 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26 келі |
| Биіктігі | 480 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 475 165 ₸


