
Етті қыздырғыш-тендерайзер Hurakan HKN-PKT
- Бар
- Коды:122142
325 031 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PKT ет еріткіш-тендераторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шницельдер, антрекоттар, стейктер және басқа да өңделген тағамдарды дайындау үшін порцияланған ет кесектерін ұрып-соғу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылдамдық: 120 айн/мин.
- Тиеу бөлігінің өлшемдері: 23х129 мм
- Қаптамадағы габариттері: 460x200x470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206296 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 325 031 ₸


