
ТОРГМАШ (Пермь) МР-25 етті қыздырғыш-тендерайзері
- Бар
- Коды:204041
406 626 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ МП-25 ет еріткіш-тендерайзері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында котлеттерді дайындау үшін қолданылады. Өткір пышақпен бірнеше рет тесу арқылы ет жұмсарып, құрылымын сақтайды. Модель М-50СМ-Д.01.000 жетек механизмінен және М-50СМ-Р жыртқыштан тұрады.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 25 порция/мин
- Жетек білігінің жылдамдығы: 192 айн/мин.
- Өлшемдері:
- Жыртқыш: 310х160х215 мм
- Машина: 610х235х360 мм
- Салмақ:
- Жыртқыш: 5,3 кг
- Машина: 30 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қондырма-мясартқыш НМ-60
- М-50СМ-РЖ балық тазалау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 1500 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 406 626 ₸


