
Су жылытқыш ГродТоргМаш ЭВАД-80/1.6М
- Бар
- Коды:32335
280 284 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылу оқшаулағышы бар ГродТогрМаш ЭВАД-80 /1.6М аккумуляторлық электр жылытқышы қоғамдық тамақтандыру орындарында, жеке үйлерде, коттедждерде, пәтерлерде, қоғамдық ғимараттарда және басқа үй-жайларда суды жылыту үшін суық сумен қамтамасыз етілген жағдайда қолданылады.
Электр жылытқышы 3-4 адамнан тұратын отбасын ыстық судың барлық тұрмыстық қажеттіліктерімен қамтамасыз етеді: ванна, душ, ас үйге қажеттілік және басқа да санитарлық-гигиеналық қажеттіліктер.
Қызмет ету мерзімі 7 жыл.
Жеткізу көлеміне суды тазартуға арналған сүзгі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шамадан тыс жүктемелерден және қызып кетуден қорғау
- Тексеру, қауіпсіздік және айналма клапан
- Суды 65 °С-қа дейін қыздыру уақыты 2,5 сағаттан аспайды
- Тот баспайтын болаттан жасалған резервуар
- Жезден жасалған құбырлы қыздыру элементі
- Сертификаттар:
- Қауіпсіздік талаптарына сәйкестік
- Гигиеналық
- Қарапайым конструкция
- Қадағалаусыз пайдалану
- Тиімді жылу оқшаулау
- Сусыз жылыту алынып тасталды
- Жұмыста электрқауіпсіз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЭВАД 80/1,6М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Биіктігі | 1240 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Қысым | 6 бар |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 80 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 35-тен 77 °С-қа дейін |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 280 284 ₸


