
Шаурмаға арналған электрлік пышақ GASTRORAG KS100E
- Бар
- Коды:81145
88 671 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG KS100E электрлік шаурма пышағы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модельде кесу қалыңдығын орнатуға арналған реттеу бұрандасы, пышақ сақтандырғышы және қорғаныс қақпағы бар қуат сымы бар. Корпус пластмассадан, кесу бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қосымша пышақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің қалыңдығы: 0-ден 8 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.2 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Пышақтың диаметрі | 100 мм |
| Қуат | 0.08 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 88 671 ₸


