
VIATTO VKC-100E гриль-шаурмасына арналған электрлік пышақ
- Бар
- Коды:116377
87 802 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VKC-100E гриль-шаурмаға арналған электрлі пышақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын еттің кез келген түрін және сортын кесуге арналған. Модель тік тұтқамен және кесу қалыңдығын реттеумен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Пышақтың диаметрі | 100 мм |
| Қуат | 0.08 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 87 802 ₸


