
Шаурмаға арналған электрлік пышақ Hurakan HKN-ODKM
- Бар
- Коды:123669
78 961 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған электрлік пышақ Hurakan HKN-ODKM қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 233x188x210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.9 кг |
| Биіктігі | 165 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Қуат | 0.08 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 78 961 ₸


