
Гриль-шаурмаға арналған электрлік пышақ OZTI ODKM 100
- Бар
- Коды:58480
557 198 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI ODKM 100 электрлік гриль-шаурма пышағы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда дайын еттің кез келген түрін және түрін кесуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Кесу тереңдігін реттеу
- Су өтпейтін
- Бөлшектемей жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтың айналу жылдамдығы: 4500 айн/мин.
- Қорғау класы: IP X5
- Тұтқаның салмағы: 0,9 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8350.OZT10.00 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Пышақтың диаметрі | 100 мм |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Ені | 130 мм |
- Бағасы: 557 198 ₸


