
Рециркулятор-бактерицидті сәулелендіргіш ATESY РО-1-15-02-1
- Бар
- Коды:125403
103 982 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті рециркулятор-сәулелендіргіш ATESY РО-1-15-02-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, білім беру және денсаулық сақтау мекемелерінде, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда үй ішіндегі ауаны залалсыздандыру үшін қолданылады. Модель ультракүлгін сәуле шығаратын 1 төмен қысымды бактерицидтік шаммен жабдықталған, ол барлық дерлік белгілі вирустарға, патогендік бактериялар мен саңырауқұлақтарға зиянды әсер етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аймақсыз шам бөлмені міндетті түрде желдетуді қажет етпейді
- Залалсыздандырылмаған ауаның кіруіне және залалсыздандырылған ауаның шығуына арналған саңылаулар
- Үй-жайда адамдардың қатысуымен пайдалануға болады
- Климаттық типі: УХЛ 4,2
- Қабырғаға немесе арнайы тұғырға орнатуға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Үй-жайдың көлемі (өңдеу уақыты 1 сағат болғанда): 30 м3
- Мин. өңдеу уақыты: 1 сағат
- Шам: Philips TUV 15 Вт SLV/25
- Шамдардың қызмет ету мерзімі: 9000 сағ
- 1 шамның УК-С сәулеленуі: 4,9 Вт
- Бөлмедегі температура: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Үй-жайдағы ауаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | РО-1- 15-02-1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.1 кг |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | қабырғалық, едендік |
| Қуат | 0.05 кВТ |
| Өнімділік | 30 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 103 982 ₸


