
Рециркулятор-бактерицидті сәулелендіргіш ATESY РО-1-8-02-1
- Бар
- Коды:126012
101 877 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті рециркулятор-сәулелендіргіш ATESY РО-1-8-02-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, білім беру және денсаулық сақтау мекемелерінде, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда үй ішіндегі ауаны залалсыздандыру үшін қолданылады. Модель ультракүлгін сәуле шығаратын 1 төмен қысымды бактерицидтік шаммен жабдықталған, ол барлық дерлік белгілі вирустарға, патогендік бактериялар мен саңырауқұлақтарға зиянды әсер етеді. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Зонасыз шамдар үй-жайды міндетті түрде желдетуді талап етпейді
- Залалсыздандырылмаған ауаның кіруіне және залалсыздандырылған ауаның шығуына арналған саңылаулар
- Үй-жайда адамдардың қатысуымен пайдалануға болады
- Климаттық типі: УХЛ 4,2
- Қабырғаға немесе арнайы тұғырға орнатуға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Үй-жайдың көлемі (өңдеу уақыты 1 сағат болғанда): 15 м3
- Өңдеудің ең аз уақыты: 1 сағат
- Шам: Philips TUV 8 Вт FAM
- Шамдардың қызмет ету мерзімі: 9000 сағ
- 1 шамның УК-С сәулеленуі: 2,4 Вт
- Бөлмедегі температура: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Үй-жайдағы ауаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | РО-1- 8-02-1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | қабырғалық, едендік |
| Қуат | 0.03 кВТ |
| Өнімділік | 35 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 612 мм |
- Бағасы: 101 877 ₸


