
Рециркулятор-бактерицидті сәулелендіргіш ATESY РО-2-15-02-1
- Бар
- Коды:126011
153 042 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті рециркулятор-сәулелендіргіш ATESY РО-2-15-02-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, білім беру және денсаулық сақтау мекемелерінде, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда үй ішіндегі ауаны залалсыздандыру үшін қолданылады. Модель барлық дерлік белгілі вирустарға, патогендік бактериялар мен саңырауқұлақтарға зиянды әсер ететін ультракүлгін сәулелерді шығаратын 2 төмен қысымды бактерицидтік шамдармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Зонасыз шамдар үй-жайды міндетті түрде желдетуді талап етпейді
- Залалсыздандырылмаған ауаның кіруіне және залалсыздандырылған ауаның шығуына арналған саңылаулар
- Үй-жайда адамдардың қатысуымен пайдалануға болады
- Климаттық типі: УХЛ 4,2
- Қабырғаға немесе арнайы тұғырға орнатуға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Үй-жайдың көлемі (өңдеу уақыты 1 сағат болғанда): 60 м3
- Мин. өңдеу уақыты: 1 сағат
- Шамдар: 2х Philips 15 Вт SLV/25
- Шамдардың қызмет ету мерзімі: 9000 сағ
- 1 шамның УК-С сәулеленуі: 4,9 Вт
- Бөлмедегі температура: 10-нан 35 °С-қа дейін
- Үй-жайдағы ауаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | қабырғалық, едендік |
| Қуат | 0.05 кВТ |
| Өнімділік | 60 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 153 042 ₸


