
ATESY ОБПИ бактерицидті сәулелендіргіш-1-8-02
- Бар
- Коды:126351
56 311 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ТБИ тікелей сәулелендіретін бактерицидті сәулелендіргіш-1-8-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, білім беру және денсаулық сақтау мекемелерінде, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда үй ішіндегі ауаны залалсыздандыру үшін қолданылады. Модель ультракүлгін сәуле шығаратын 1 төмен қысымды бактерицидті сынап шамымен жабдықталған, ол барлық дерлік белгілі вирустарға, патогендік бактериялар мен саңырауқұлақтарға зиянды әсер етеді. Корпустың барлық бөлшектері AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аймақсыз шам бөлмені міндетті түрде желдетуді қажет етпейді
- Үй-жайда адамдар болмаған кезде пайдалануға арналған
- Қосу үшін көрші бөлмеде орнатылған және сәулелендіру құралының жұмысын басқаратын басқару блогын (бөлек сатып алынады) пайдалану ұсынылады
- Қабырғаға орнатуға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Шамдар: 1х8 Вт
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 11000 сағ
- УК-С сәулеленуі: 2,4 Вт
- Қоректендіру кернеуінің жиілігі: 50 Гц
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ОБПИ-1- 8-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.1 кг |
| Биіктігі | 189 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Қуат | 0.035 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 75 мм |
- Бағасы: 56 311 ₸


