
КАЙМАН РО-2-30 А рециркулятор-сәулелендіргіші
- Бар
- Коды:248462
186 566 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН РО-2-30 А рециркулятор-сәулелендіргіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, білім беру және денсаулық сақтау мекемелерінде, сондай-ақ басқа да қоғамдық орындарда үй-жайлардағы ауаны залалсыздандыру үшін қолданылады. Модель желдеткішпен және барлық дерлік белгілі вирустарға, патогендік бактериялар мен саңырауқұлақтарға зиянды әсер ететін ультракүлгін сәулелерді шығаратын 2 төмен қысымды озонсыз шамдармен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тірек аяқтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үй-жайда адамдардың қатысуымен пайдалануға болады
- Ауаны қабылдауға және шығаруға арналған желдеткіш саңылаулар
- Орнатудың әртүрлі нұсқалары:
- Тегіс көлденең бетте
- Қабырғада
- Арнайы жылжымалы тұғырда
Қосымша сипаттамалар:
- Үй-жайдың көлемі (өңдеу уақыты 2 сағат болғанда): 180 м3
- Шам: 2х TUV 30 Вт
- Шамдардың қызмет ету мерзімі: 9000 сағ
- 1 шамның УК-С сәулеленуі: кемінде 12 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 1255х355х145 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жылжымалы тіреуіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 326 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | қабырғалық, үстелдік, едендік |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Өнімділік | 60 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 1242 мм |
- Бағасы: 186 566 ₸


