
ОБНИ-2-15 СО (2х15 Вт) бактерицидті тағамдық сәулелендіргіш
- Бар
- Коды:287615
50 629 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті сәулелендіргіш Азық-түлік технологиялары ОБНИ-2-15 СО емдеу-профилактикалық, мектепке дейінгі, мектептік, өндірістік және қоғамдық ұйымдарда адамдар көп жиналатын үй-жайлардағы ауаны және беттерді зарарсыздандыру үшін қолданылады. Модель ультракүлгін сәуле шығаратын 2 бактерицидтік шаммен жабдықталған, ол бактериялардың ластану деңгейін төмендетеді және жұқпалы аурулардың қоздырғыштарының таралуын болдырмауға жағдай жасайды. Бұйымның корпусы боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Адамдардың қатысуымен қолдануға тыйым салынады
- Озон бөлетін шам пайдаланылады, жұмыстан кейін үй-жайды желдету қажет
Қосымша сипаттамалар:
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 8000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 15 Вт
- Номиналды кернеу: 230 В
- Номиналды ток жиілігі: 50 Гц
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Үй-жайдың алаңы | 5-тен 55 м2-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 50 629 ₸


