
ОБНИ-2-30 СО (2х30 Вт) бактерицидті тағамдық сәулелендіргіш
- Бар
- Коды:152879
53 290 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті сәулелендіргіш Азық-түлік технологиялары ОБНИ-2-30 СО емдеу-профилактикалық, мектепке дейінгі, мектептік, өндірістік және қоғамдық ұйымдарда адамдар көп жиналатын үй-жайлардағы ауаны және беттерді зарарсыздандыру үшін қолданылады. Модель ультракүлгін сәуле шығаратын 2 бактерицидтік шаммен жабдықталған, ол бактериялардың ластану деңгейін төмендетеді және жұқпалы аурулардың қоздырғыштарының таралуын болдырмауға жағдай жасайды. Бұйымның корпусы боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Адамдардың қатысуымен қолдануға тыйым салынады
- Инфекция қоздырғыштарының таралу қаупі жоғары үй-жайларға арналған
- Жұмыс режимдері:
- Ашық шам жұмыс істейді
- Экрандалған шам жұмыс істейді
- Ашық және экрандалған шамдар жұмыс істейді
- Бактерицидті шамдардың саны: 2
Қосымша сипаттамалар:
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 8000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 30 Вт
- Номиналды кернеу: 230 В
- Номиналды ток жиілігі: 50 Гц
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000196739 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.6 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 54 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Қабырғалық |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 935 мм |
- Бағасы: 53 290 ₸



