
ОР-УК-30СО (2х15 Вт) бактерицидті ас технологиясы сәулелендіргіш-рециркулятор
- Бар
- Коды:129501
71 036 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор Тағамдық технологиялар ОР-УК-30СО қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ тамақ өнеркәсібінде үй-жайлардағы ауаны және беттерді дезинфекциялау үшін қолданылады. Бұйымның корпусы боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Залалсыздандыру бактерияларға, вирустарға, спораларға, саңырауқұлақтарға және басқа микроорганизмдерге кең ауқымды әсер ететін ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Зарарсыздандыру процесі сәулелендіргіштің ішінде жүреді
- Адамдардың қатысуымен өңдеуге болады
- Шамдардың саны: 2
Қосымша сипаттамалар:
- Бір шамның УК-С сәулелену қуаты: 0,0036 кВТ
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 9000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 0,05 кВТ
- Желдеткіш өндірушісі: 45 м3/сағ
- Өңдеу уақыты 1 сағат кезіндегі үй-жайдың көлемі: 45 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000193182 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Едендік |
| Қуат | 0.05 кВТ |
| Өнімділік | 45 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 825 мм |
- Бағасы: 71 036 ₸


