
Тұғыры бар ОР-УК-600СО (20х30 вт) бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор
- Бар
- Коды:316229
531 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор ПишТех ОР-УК-600СО қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ тамақ өнеркәсібінде үй-жайлардағы ауаны залалсыздандыру үшін қолданылады. Модель увиолды шыныдан жасалған бактерицидті ультракүлгін лампалармен жабдықталған, ол негізінен ультракүлгін сәулеленуді толқын ұзындығымен өткізеді, бұл ауада озонның пайда болуына әкелмейді. Бұйымның корпусы ұнтақ бояумен боялған көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне айналмалы дөңгелектері бар тірек кіреді, оның 2-і тежегіштері бар.
Ерекшеліктері:
- Залалсыздандыру бактерияларға, вирустарға, спораларға, саңырауқұлақтарға және басқа микроорганизмдерге кең ауқымды әсер ететін ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Зарарсыздандыру процесі сәулелендіргіштің ішінде жүреді
- Астыңғы және үстіңгі жағындағы желдеткіш саңылаулар лабиринттермен және тормен қорғалған
Қосымша сипаттамалар:
- Шамдар саны: 20
- Бір шамның УК-С сәулелену қуаты: 0,01 кВТ
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 9000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 0,7 кВТ
- Желдеткіш өндірушісі: 1900 м3/сағ
- Өңдеу уақыты 1 сағат кезіндегі үй-жайдың көлемі: 1000 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ОР-УФ600СО |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1680 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Едендік |
| Өнімділік | 1900 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 710 мм |
- Бағасы: 531 895 ₸


