
ОР-УК-90СО (3х30 Вт) бактерицидті ас технологиясы сәулелендіргіш-рециркулятор
- Бар
- Коды:130773
123 329 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор Тағамдық технологиялар ОР-УК-90СО қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ тамақ өнеркәсібінде үй-жайлардағы ауаны және беттерді дезинфекциялау үшін қолданылады. Бұйымның корпусы боялған болаттан жасалған.
Тұғыр жеткізу жиынтығына кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Залалсыздандыру бактерияларға, вирустарға, спораларға, саңырауқұлақтарға және басқа микроорганизмдерге кең ауқымды әсер ететін ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Зарарсыздандыру процесі сәулелендіргіштің ішінде жүреді
- Адамдардың қатысуымен өңдеуге болады
- Шамдардың саны: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Бір шамның УК-С сәулелену қуаты: 0,01 кВТ
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 9000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 0,15 кВТ
- Өңдеу уақыты 1 сағат кезіндегі үй-жайдың көлемі: 150 м3
- Төбенің биіктігі: 3 м дейін
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000195898 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Едендік |
| Өнімділік | 150 м3/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 1280 мм |
- Бағасы: 123 329 ₸



