
Mariholodmash ORBN бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор-2-08-01 қабырғалық
- Бар
- Коды:129294
99 755 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор Марихолодмаш БІЛІМ-2-08-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ тамақ өнеркәсібінде үй-жайлардағы ауаны және беттерді дезинфекциялау үшін қолданылады. Бұйымның корпусы боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Залалсыздандыру бактерияларға, вирустарға, спораларға, саңырауқұлақтарға және басқа микроорганизмдерге кең ауқымды әсер ететін ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Зарарсыздандыру процесі сәулелендіргіштің ішінде жүреді
- Қорғау дәрежесі: 20 IP
- Адамдардың қатысуымен өңдеуге болады
- Шамдар: 2x Philips TUV 8W FAM
- Сүзгіні тазалау класы: 2G, материал ФТ-100
Қосымша сипаттамалар:
- Бір шамның УК-С сәулелену қуаты: 0,0024 кВТ
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 9000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 0,085 кВТ
- Желдеткіш өндірушісі: 45 м3/сағ
- Өңдеу уақыты:
- Бактерицидтік әсерге қол жеткізу үшін 99.9%:
- Ауданы 9 м болғанда2: 30 мин.
- Ауданы 14 м болғанда2: 45 мин.
- Ауданы 18 м болғанда2: 60 мин.
- Ауданы 28 м болғанда2: 90 мин.
- Бактерицидтік әсерге қол жеткізу үшін 99%:
- Ауданы 9 м болғанда2: 20 мин.
- Ауданы 14 м болғанда2: 30 мин.
- Ауданы 18 м болғанда2: 40 мин.
- Ауданы 28 м болғанда2: 60 мин.
- Ауданы 41 м болғанда2: 90 мин.
- Бактерицидтік әсерге қол жеткізу үшін 95%:
- Ауданы 9 м болғанда2: 13 мин.
- Ауданы 14 м болғанда2: 20 мин.
- Ауданы 18 м болғанда2: 26 мин.
- Ауданы 28 м болғанда2: 40 мин.
- Ауданы 41 м болғанда2: 60 мин.
- Ауданы 62 м болғанда2: 90 мин.
- Бактерицидтік әсерге қол жеткізу үшін 90%:
- Ауданы 9 м болғанда2: 10 мин.
- Ауданы 14 м болғанда2: 15 мин.
- Ауданы 18 м болғанда2: 20 мин.
- Ауданы 28 м болғанда2: 30 мин.
- Ауданы 41 м болғанда2: 46 мин.
- Ауданы 62 м болғанда2: 70 мин.
- Бактерицидтік әсерге қол жеткізу үшін 85%:
- Ауданы 9 м болғанда2: 8 мин.
- Ауданы 14 м болғанда2: 12 мин.
- Ауданы 18 м болғанда2: 16 мин.
- Ауданы 28 м болғанда2: 25 мин.
- Ауданы 41 м болғанда2: 37 мин.
- Ауданы 62 м болғанда2: 60 мин.
- Бактерицидтік әсерге қол жеткізу үшін 99.9%:
- Қабырғаға бекітуге арналған тесіктің өлшемі: 385 мм
- Шу деңгейі: 45 дбА
- Қаптамадағы габариттері: 591х204х141 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 91 мм |
| Тереңдігі | 154 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | қабырғалық, үстел үсті |
| Үй-жайдың алаңы | 9-дан 62 м2-ге дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 491 мм |
- Бағасы: 99 755 ₸


