
Марихолодмаш ОРБП бактерицидті сәулелендіргіш-рециркулятор-2-15-01 жылжымалы
- Бар
- Коды:129302
158 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бактерицидті жылжымалы сәулелендіргіш-рециркулятор Марихолодмаш ӨББ-2-15-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, тамақ өнеркәсібінде, спорт, балалар, білім беру, тұрғын үй, тұрмыстық мекемелерде, шаштараздарда үй-жайлардағы ауаны және беттерді дезинфекциялау үшін қолданылады. Бұйымның корпусы мен тұғыры сырланған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Залалсыздандыру бактерияларға, вирустарға, спораларға, саңырауқұлақтарға және басқа микроорганизмдерге кең ауқымды әсер ететін ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Зарарсыздандыру процесі сәулелендіргіштің ішінде жүреді
- Қорғау дәрежесі: 20 IP
- Адамдардың қатысуымен өңдеуге болады
- Шамдар: 2x Philips TUV 15W SLV/25
- Сүзгіні тазалау класы: 2G, материал ФТ-100
Қосымша сипаттамалар:
- Бір шамның УК-С сәулелену қуаты: 0,0049 кВТ
- Толқын ұзындығы: 253,7 нм
- Шамның қызмет ету мерзімі: 9000 сағат
- Тұтынылатын қуат: 0,161 кВТ
- Желдеткіш өндірушісі: 112 м3/сағ
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Пайдалы қызмет ету мерзімінде жарық ағынының төмендеуі: 10%
- Шу деңгейі: 52 дбА
- Тағаны бар габариттері: 330x340x1600 мм
- Қаптамасы бар габариттері:
- Сәулелендіргіш: 270х183х738 мм
- Негізі: 350х340х75 мм
- Тірек:120х55х1565 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Биіктігі | 133 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Жиынтықтағы шамдаркернеу | 220 Жылы |
| Монтаждау | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Жабық |
| Ені | 638 мм |
- Бағасы: 158 026 ₸


