
Сыртқы жылытқыш Hurakan HKN-EHF2200
- Бар
- Коды:188850
150 573 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EHF2200 сыртқы жылытқышы саяжайлар мен қонақүйлердің подъездерінде, беседкаларда, барлар мен кафелердің ашық алаңдарында біркелкі жылыту және қолайлы ауа температурасын ұстап тұру үшін қолданылады. Модель биіктігі реттелетін телескопиялық штативпен жабдықталған және IP4 қорғаныс класына ие.
Қосымша сипаттамалар:
- Базаның диаметрі: 450 мм
- Жұмыс биіктігі: 1265-тен 1665 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 640х630х395 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353519 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 1600-ден 2000 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Шамның диаметрі | 585 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 150 573 ₸


