
Hurakan HKN-EHF3000L көше жылытқышы
- Бар
- Коды:188852
189 496 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EHF3000L сыртқы жылытқышы саяжайлар мен қонақүйлердің подъездерінде, беседкаларда, барлар мен кафелердің ашық алаңдарында біркелкі жылыту және қолайлы ауа температурасын ұстап тұру үшін қолданылады. Модель биіктігі реттелетін телескопиялық штативпен жабдықталған және IP4 қорғаныс класына ие.
Қосымша сипаттамалар:
- Базаның диаметрі: 450 мм
- Жұмыс биіктігі: 1265-тен 1665 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 795х790х375 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353523 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 1600-ден 2000 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Шамның диаметрі | 740 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 189 496 ₸


